رتبه بندی وب پیشرفته ۱۱ منتشر شد

توجه: این مقاله شامل ارجاع به دسک تاپ پیشرفته رتبه بندی وب است ، نسخه ای که دیگر در حال توسعه فعال نیست.

سلام بر همه و به جدیدترین و بهترین نسخه ما ، رتبه بندی وب پیشرفته ۱۱ خوش آمدید. همانطور که از قبل می دانید ، ما از بازخورد شما قدردانی می کنیم و می خواهیم استفاده و لذت بردن از رتبه بندی پیشرفته وب را برای شما آسانتر کنیم.

بزرگترین شکایتی که در مورد رتبه بندی وب پیشرفته دریافت کردیم این بود که ، خوب … خیلی پیشرفته بود!

در این نسخه تصمیم گرفتیم تا با قابلیت استفاده از Advanced Web Ranking مقابله کنیم و رابط کاربری را دوباره طراحی کردیم تا بصری ، آسان برای استفاده و قابل حمل باشد. بله ، شما آن را خوب خوانده اید ، قابل حمل. ما رتبه بندی وب پیشرفته را برای دستگاه های لمسی بهینه کرده ایم ، بنابراین اکنون می توانید رتبه بندی پیشرفته وب را در رایانه های لوحی Windows 7 و Windows 8 خود نیز اجرا کنید.

حالت آسان

کاربران انرژی همیشه می توانند حالت آسان را خاموش کرده و قدرت کامل رتبه بندی وب پیشرفته را از بین ببرند. این حالت برای سهولت در ورود به دنیای ابزارهای قدرتمند رتبه بندی وب پیشرفته طراحی شده است.

نوار کناری

نوار کناری قبلاً دارای دو حالت کوچک و بزرگ بود که می توانید بعد از راه اندازی مجدد برنامه آنرا تغییر دهید. نه بیشتر از این! اکنون می توانید حالت جمع و جور را تغییر دهید و با یک کلیک فضای صفحه نمایش بیشتری بدست آورید.

اما این همه تغییر در مورد نوار کناری نیست. بله ، افرادی که دارای صفحه نمایش های کوچکتر هستند ، اکنون می توانید وقتی که موارد بیشتری را نسبت به نمایشگر شما دارد ، از نوار کناری بصورت عمودی بکشید.

پروژه ها

مدیر پروژه به بالای نوار کناری حرکت کرده است ، زیرا فکر می کنیم مهم است و افت پروژه های معمول ممکن است آن را برای همه کاربران ما کاهش ندهد. برخی از معیارهای دیدنی جدید مانند Moved Up و Moved Down اکنون در این نمای در دسترس هستند تا یک مرور کلی از تمام پروژه های خود را به شما ارائه دهیم. همانطور که می بینید ، دیگر دسته بندی پروژه ها بیشتر نیست ، زیرا اکنون …

برچسب های پروژه

در نسخه قبلی ما دو روش برای گروه بندی پروژه های شما داشتیم: دسته ها و لیست های پروژه. در این نسخه ، آنها یکی شدند و ما آنها را “برچسب” نامگذاری کردیم. نگران نباشید ، همه لیست ها و دسته بندی های قبلی شما هنوز وجود دارند ، اما اکنون به هر دو برچسب گفته می شود. شما هنوز هم می توانید پروژه ها را با نام و برچسب های تازه متولد شده فیلتر کنید ، اما در یک مدیر پروژه که کمتر به هم ریخته است.

گروه های کلمات کلیدی

در حالی که ما طراحی مجدد را انجام می دادیم ، فکر می کردیم که باید برخی از مفاهیم را متحد کنیم تا از سردرگمی کاربران خود جلوگیری کنیم. از این رو ، دسته های کلمات کلیدی به گروه های کلیدی تبدیل شده اند نه تنها نام آنها را تغییر دادیم ، بلکه یک نمایش جدید نیز در برنامه اضافه کردیم که به شما امکان می دهد ترتیب دلخواه را برای دیدن این گروه ها در گزارش ها تنظیم کنید. کشیدن و رها کردن به آسانی است. تغییر کلمات کلیدی یک گروه نیز ساده تر شد ، فقط کلیک کنید ، کلیک کنید و کلیک کنید.

زمانبند

برنامه زمانبندی رتبه بندی وب پیشرفته ویژگی اصلی است که ما از آن زمان … خوب ، برای همیشه. ما تصمیم گرفتیم تا آن را بیشتر نمایان کنیم ، بنابراین اکنون برنامه زمانبندی دارای بخش خاص خود در نوار کناری است. برنامه ریز شگفت انگیز همان ، در حال حاضر آسان تر برای پیدا کردن. برنامه ریزی به روزرسانی های رتبه بندی ، تهیه نسخه پشتیبان و گزارش هرگز آسان نبود.
برنامه ریزی

به روزرسانی کنید

در نسخه قدیمی ، بخش به روزرسانی کودک بعدی عجیب و غریب است که هرگز در طرح برنامه جای نمی گیرد. استفاده از این مشکل بود و از همه چیز در رده بندی وب پیشرفته متفاوت بود. اکنون کودک عجیب و غریب آن را در جهان پیدا کرده است ، بخشی از آن در نوار کناری است.

پیشرفت به روزرسانی در انتهای نوار کناری حرکت کرده است و اکنون به صورت دایره ای است و املاک و مستغلات صفحه نمایش کمتری را اشغال می کند. این کارکرد یکسانی دارد ، فقط برای استفاده راحت تر و قابل مشاهده تر است.

ویژگی های جدید

طراحی مجدد برنامه به این معنی نیست که ما جلوی ویژگی ها را بگیریم ، به هیچ وجه. اسم حیوان دست اموز عید پاک چندین ویژگی جدید را برای کاربران Advanced Web Ranking به ارمغان آورد.

کانالهای تحلیلی

ما می دانیم که چگونه می خواهید ترافیک Analytics خود را به صورت جدا از کانال مشاهده کنید ، بنابراین اکنون داشبورد Analytics می تواند دقیقاً آنچه را که می خواهید بدانید ، گروه بندی شده توسط کانالها نشان دهد. می توانید آنها را مقایسه کنید ، ببینید که وزن ترافیک سایت شما چقدر و بیشتر است.

آیا چیزی را فراموش کردم؟ اوه بله نمودارهای پای خوب به نظر می آیی؟ تصمیم گرفتیم جداول خسته کننده را با m جایگزین کنیمنمودار پای مفید

گوگل Webmaster Tools

این یک ویژگی بسیار درخواست شده از طرف کاربران ما بوده است. اکنون می توانید داده های GWT خود را در گزارش های رتبه بندی و همچنین گزارش های قابل چاپ مشاهده کنید.

تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که حساب GWT خود را در تنظیمات تنظیم کنید -> وب سایتها با استفاده از دکمه Webmaster Tools در نوار بالا. پس از انجام این کار ، گزینه دیگری در منوی Update ظاهر می شود تا بتوانید داده های GWT را در صورت امکان به روز کنید. در اینجا نحوه بررسی گزارش ها آورده شده است.

با ما در تماس باشید

ویژگی دیگری که هم به ما ، هم تیم توسعه و هم شما کاربران ما کمک خواهد کرد ، روش جدید تماس با ما است. ما یک روش جدید برای گفتگو با تیم پشتیبانی خود در رتبه بندی وب پیشرفته یکپارچه کرده ایم.

بسته بندی کنید

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردم ، نسخه ۱۱ بهترین نسخه ما هنوز است. امیدواریم که همه پیشرفت ها و ویژگی های جدید باعث تغییر و تحول بزرگی در روز شما در استفاده روزانه از وب رتبه بندی پیشرفته شده و زندگی شما را آسان تر کنند.

صحبت کافی است اکنون می توانید آخرین نسخه را به روز کنید. اگر هنوز رتبه بندی وب پیشرفته را امتحان نکرده اید و یا به یک راه حل رتبه بندی آنلاین جایگزین نیاز ندارید ، زمان بهتری برای بارگیری یک آزمایش ۳۰ روزه رایگان ندارید.

راه حل

لذت بردن!