آیا آگهی های بینگ بالاخره هدف خود را می گیرند؟

به طور سنتی ، Bing Ads مایکروسافت کمانچه دوم را در گوگل AdWords بازی کرده است. همیشه عروس ، هرگز عروس. پسر عموی کمتری که برای جذب خواستگاران PPC تلاش می کند.

در حالی که ممکن است به نظر نمی رسد مانند یک زمین لرزنده زمین ، تعداد انگلستان و انگلیس مطمئناً رو به افزایش است و سهم بازار به ترتیب ۲۳ و ۳۳ درصد قابل توجه است.

از زمان معرفی مایکروسافت لبه و ویندوز ۱۰ ، Bing به عنوان موتور جستجوی پیش فرض دستگاه های بی شماری تعیین شده است ، به این معنی که کسانی که گوگل را ترجیح می دهند باید سوئیچ را به صورت دستی انجام دهند. به همین ترتیب ، Bing Ads در حال حاضر بیشتر از هر زمان دیگری به مردم خدمت می شود و رشد سریع آن را شامل می شود (در سال ۲۰۱۳ ، سهم بازار بینگ در انگلیس فقط ۴٫۹٪ بود).

جستجوی صوتی به سرعت در حال رشد است و با آمدن بینگ به عنوان دستیابی به دستیاران دیجیتالی پیشرو مانند Alexa Amazon و Cortana مایکروسافت ، این نوآوری به طور فزاینده ای می تواند به زودی یک سهم جدی را در بازار Google ایجاد کند.
دیجیتال

آیا تبلیغات بینگ ارزش آن را دارند؟

تقریباً ۲۰٪ مخاطبان شبکه بینگ بین ۳۵ تا ۴۴ سال دارند – گروه سنی که معمولاً درآمد بالایی دارند و سطح معقولی از درآمد یکبار مصرف دارند. بنابراین ، بازاریاب های تجارت الکترونیک تعداد بیشتری از آب های بینگ را آزمایش کرده اند.

بینگ همچنین به شما امکان می دهد تنظیمات جنسیت را تنظیم کنید و دامنه سنی را برای همه تبلیغات دیکته کنید ، در حالی که گوگل فقط به شما امکان می دهد چنین جزئیات را برای تبلیغات ویدیویی و نمایش نمایش دهید – نه آنهایی که در لیست های جستجو هستند.

مسدود کردن مخاطب اشتباه کاملاً غیرممکن است ، اما می توانید تنظیمات پیشنهاد برای گروههای خاص را تا + ۳۰۰٪ افزایش دهید ، یا آنها را -۹۰٪ کاهش دهید. بنابراین ، اگر محصولاتی را با هدف شلوغی های طاقچه بفروشید ، مطمئناً از سطح بینگ کنترل بهتری دارید.

با تمرکز بر ROI ، بسیاری از مطالعات نتیجه گرفته اند که میانگین هزینه هر کلیک برای بینگ- ارزان تر از گوگل است ، به دلیل کمتری تبلیغ کننده برای کلمات کلیدی با عملکرد بالا رقابت می کنند.

AdWords با استفاده گسترده تر از این ، هنوز هم می تواند برداشتهای بیشتری را برای کمپین های شما بدست آورد – این را هم باید در نظر داشته باشید زیرا هر نوع تبلیغات در اصل یک بازی اعداد است. با این وجود ، احتمالاً بخشی منصفانه از یک میلیون بازاریاب AdWords رقبای مستقیم شما هستند ، بنابراین CPC به طور هماهنگ در مقایسه با Bing Ads بالاتر خواهد بود.

مطالعات دیگر نشان می دهد که کل هزینه برای هر کسب حدود ۶۳٪ ارزان تر از بینگ است و رفتار کاربر متفاوت بین این دو سیستم عامل را نشان می دهد.

با تصویر دریافت کنید

اگر محصولات شما خود را به بازاریابی بصری قرض می دهند ، Bing Ads یک مزیت اساسی نسبت به AdWords دارد. ابزار منحصر به فرد پسوند تصویر به شما امکان می دهد عکس ها مطابق با تبلیغات ظاهر شوند ، این امکان را به شما می دهد که واقعاً چشم را به خود جلب کنید ، به جستجوگرها نمایان می دهد که دقیقاً دقیقاً چه پیشنهادی دارند.

حداکثر شش تصویر در کنار نسخه تبلیغاتی قابل نمایش هستند و در آغوش گرفتن از این ویژگی مطمئناً می توانید کلیک های بیشتری را به خود جلب کنید.

پیگیری آگهی های بینگ از طریق گوگل Analytics نیز امکان پذیر است و از یک بستر تحلیلی برای پوشش دادن تمام پایه ها استفاده می شود.

با این حال ، باید زمان بیشتری را برای بهینه سازی فعالیتهای تبلیغاتی بینگ Bing – به عنوان مثال بیشترین استفاده از برنامه های افزودنی تصویر – صرفاً به تکیه بر واردات پیش فرض صرف کنید.

آیا بینگ چیز واقعی است؟

هر بازاریاب PPC در زیر خورشید ارزش محاکمه و خطا را هنگام اجرای مبارزات موفق وعظ می کند ، و دنیای جستجوی پرداخت شده می تواند آزمایش های زیادی را انجام دهد ، به شما این امکان را می دهد که همزمان چندین نسخه از همان آگهی را اجرا کنید تا ببینید کدام یک بهتر عمل می کند.

این تمایل برای امتحان چیزهای جدید باید به تبلیغات بینگ گسترش یابد. تنها راه برای فهمیدن اینکه آیا این واقعاً کار خواهد کرد این است که آن را امتحان کنید. بسیار محتمل است که پخش خالص شما سود سهام را پرداخت می کند ، به شما در رسیدن به حداکثر قرار گرفتن در معرض پیام های دقیق ، با استفاده از ویژگی های منحصر به فرد هر پلتفرم و ایجاد صفحات فرود که به شما کمک می کند ، کمک می کند.

در نهایت ، رقابت بین Bing کمتر است ، اما مخاطبان به سرعت در حال رشد هستند. فضای تبلیغاتی هنوز ارزانتر از AdWords است و با گذشت هر ماه توجه بیشتری می شود.

AdWords هنوز هم صدرنشین بازار است و برای دستیابی گسترده تر مزایای زیادی وجود دارد ، اما اینکه واقعا با پرداخت هر کلیک ، پول نقد خود را بپذیرید ، پذیرش Bing Ads ممکن است این ترفند را انجام دهد.